Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Dermokosmetyki Neostrata

Neostrata to marka, która powoli zaczyna zdobywać należną sobie i swoim produktom renomę i pozycję na polskim rynku kosmetycznym.

Neostrata – doświadczenie i innowacyjność.

dermokosmetyki neostrata

Firma ta została założona przez dwóch światowej sławy specjalistów, lekarzy  dermatologów – dr Eugene Van Scott’a oraz dr Ruey’a Yu. Jej siedziba mieście się w Princeton w USA, ośrodku akademicko – badawczym ,w którym wspomniani wyżej naukowcy pracowali. Już choćby ten aspekt świadczy o klasie i jakości produktów firmy Neostrata. Jeszcze bardziej przekonująco wypada dorobek tych naukowców – oboje mają kilkaset patentów na stworzone przez siebie, unikalne substancje stosowane w ich produktach, ponadto regularnie publikują w uznanych branżowych pismach naukowych.

Co jest specjalnością firmy Neostrata?. Mimo posiadania szerokiej oferty produktów – serie NeoStrata, Exuviance, CoverBlend, NeoCeuticals i NeoStrata Therapeutics, według mnie szczególnie godna polecenia jest ostatnia z wymienionych linii.Jej osią jest Citriate Solution Treatment System, składający się z dwóch produktów – kremu do twarzy Bionic i delikatnych płatków z kwasem cytrynowym. Na oczyszczoną skórę twarzy aplikujemy na początek kwas , który delikatnie, ale i skutecznie usunie stary i złuszczony naskórek. Na tak przygotowaną skórę twarzy stosuje się krem, który ją nawilży. Efektem tego zabiegu jest widoczne gołym okiem odmłodzenie twarzy, nasza skóra staje się wyjątkowo jędrna i elastyczna.