Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Recenzja NeoStrata Oily Skin Solution

Recenzja NeoStrata Oily Skin Solution

maj 23, 2017

Pielęgnacja skóry tłustej bywa często kłopotliwa. Sporadycznie pojawiają się na niej wypryski oraz trzeba sobie radzić z rozszerzonymi porami, które często bywają zapchane. Na skórę, na której występuje zbyt duża warstwa łoju ciężko nałożyć makijaż. Wiele produktów rozwarstwia się z uwagi na oleistość  oraz szybko schodzi. Dlatego tak ważne jest systematyczne odtłuszczanie cery. Pozwoli to zachować ją w odpowiedniej czystości oraz ułatwi wiele codziennych czynności, w tym wykonywanie makijażu.

Do skóry tłustej warto wybrać dobry żel oczyszczający, ale również tonik. To właśnie on pochłonie nadmiar sebum i przygotuje cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Bardzo dobry tonik do cery tłustej posiada w swojej ofercie NeoStrata. Zawiera on 8% kwas glikolowy, którego działanie jest nieocenione w przypadku skóry tłustej i trądzikowej. Jako, że te dwa stany idą ze sobą często w parze, można pozbyć się ich obu w tym samym czasie. NeoStrata Oily Skin Solution bardzo dobrze oczyszcza oraz odświeża cerę. Kwas glikolowy eliminuje bakterie osadzone na warstwie skóry. Bardzo dobrze zmniejsza pory, co w przypadku skóry tłustej jest dosyć istotne. Pory zostają odblokowane, a zanieczyszczenia zredukowane. NeoStrata Oily Skin Solution w swoim składzie zawiera również alkohol etylowy, który bardzo dobrze absorbuje substancje oleiste. Odkaża on cerę, oraz napina ją. Stosowanie NeoStrata Oily Skin Solution jest proste. Wystarczy nałożyć NeoStrata Oily Skin Solution na wacik kosmetyczny i rozprowadzić go po cerze, szyi oraz dekolcie. Jeżeli wypryski pojawiają się wam na plecach bądź rękach, nie ma przeciwwskazań do stosowania toniku w tych miejscach. Pamiętajcie jednak, że stosując produkty zawierające kwasy AHA należy stosować kremy z filtrami UV. NeoStrata Oily Skin Solution przez dwa tygodnie od rozpoczęcia terapii należy stosować jeden raz dziennie, następnie zwiększając tą ilość do dwóch razy. Regularne stosowanie NeoStrata Oily Skin Solution pozwala na skuteczne pozbycie się problemu trądziku. Skóra, która jest odpowiednio odkażona oraz oczyszczona nie sprawia kłopotów. Można więc śmiało rezygnować z makijażu na co dzień. Kwas glikolowy skutecznie oczyszcza mieszki włosowe, tak więc wypryski i stany zapalne nie powinny się pojawiać. NeoStrata Oily Skin Solution regeneruje również skórę. Dlatego jeżeli macie jakieś małe blizny, lub zadrapania na buzi, możecie spodziewać się, że w ciągu trzech tygodni trwania terapii zostaną one zredukowane. Skóra tłusta, chociaż ciężka w pielęgnacji, w dzisiejszych czasach, dzięki specjalistycznym kosmetykom może być zachowana w czystości.

Dobrze dobrany krem, w połączeniu z tonikiem, który zwiększy przepuszczalność substancji aktywnych wgłąb skóry to podstawa pielęgnacyjna w przypadku skóry tłustej. Wymaga ona skutecznego oczyszczania, odkażania oraz nawilżania. NeoStrata Oily Skin Solution to perfekcyjnie dobrany tonik dla cery tłustej.