Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Jane Iredale Disappear Concealers – beztłuszczowy korektor

Jane Iredale Disappear Concealers – beztłuszczowy korektor

sty 2, 2017

Problem ze skórą trądzikową jest taki, że  najlepiej zrezygnować z nadmiernej ilości stosowanych kosmetyków, jednakże jak to zrobić skoro wyprysk piętrzy się na wyprysku? Dla wielu kobiet wygląd jest bardzo istotny, wpływa na to jak oceniane są w pracy, szkole, a to wpływa na to jak czujemy się we własnej skórze. Istnieją kobiety, które rezygnują z makijażu i pewnie stąpają po świecie, ale również są takie, które nie wyobrażają sobie wyjścia bez make-upu, ponieważ nie dostrzegają swojej naturalnej urody. Według mnie każda kobieta jest piękna i nie powinna przesadzać z malowaniem się. Najlepiej zakryć niedoskonałości i delikatnie uwydatnić piękno.

Korektor dla cery trądzikowej

Skóra, która ma na powierzchni nadmiar sebum silnie się błyszczy oraz sprawia, że kosmetyki bardziej się po niej ślizgają niż wchłaniają. Wówczas bardzo ciężko jest zakamuflować wypryski. W szczególności kiedy są bardzo czerwone i duże. Znalazłam jednak na to sposób. Nawet jeżeli nie zwalczycie do końca sebum możecie liczyć na trwałe krycie niedoskonałości skórnych przez Jane Iredale Disappear Concealers. Marka ta zna pragnienia i potrzeby kobiet, tak więc tworzy kosmetyki dopasowane do nich w pełni. Dla osób o skórze trądzikowej proponuję właśnie beztłuszczowy korektor, który jest w stanie przykryć nawet najbardziej uwydatniony stan zapalny. Marka chwali się, że Iredale Disappear Concealers przykrywa nawet tatuaże.

Korektor Jane Iredale Disappear Concealerswww.sklepestetyka.pl/jane-iredale-disappear-concealers-korektor-silnie-kryjacy-1-szt.html

Super krycie i pielęgnacja

To co w Jane Iredale lubię najbardziej to fakt, że tworzy kosmetyki, które nie tylko perfekcyjnie kryją i są trwałe, ale również wykazują właściwości pielęgnacyjne. Tak na przykład, w przypadku Iredale Disappear Concealers możecie spodziewać się ekstraktu z zielonej herbaty, który silnie zwalcza wolne rodniki. Ich nadmiar przyśpiesza procesy starzenia, dlatego dobrze potrafić umieć sobie z nimi radzić. Skład Iredale Disappear Concealers dopełnia również ekstrakt z kory wierzby. Korektor występuje w kilku kolorach, sądzę, że każdy jest w stanie dopasować odpowiedni dla siebie. Nawet tak blade osoby jak ja, które zazwyczaj mają problem z odcieniami. Iredale Disappear Concealers ma bardzo wygodny aplikator, przez co nie trzeba dodatkowo stosować pędzli, gąbeczek typu beauty blender, czy innych przyrządów służących do makijażu.

Perfekcyjna cera bez wyprysków

Do największych plusów Iredale Disappear Concealers warto zaliczyć redukcję wyprysków. Jeżeli przez kilka dni będziecie nakładać korektor na wyprysk, zostanie on wysuszony i wyeliminowany z waszej twarzy. Iredale Disappear Concealers jest więc połączeniem kosmetyki kolorowego wraz z terapeutycznym.