Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

NEOSTRATA BIO-HYDRATING CREAM – wyjątkowe ukojenie

NEOSTRATA BIO-HYDRATING CREAM – wyjątkowe ukojenie

gru 17, 2015

W dzisiejszych czasach niezwykle często spotykamy osoby o cerze wrażliwej i alergicznej. Najczęściej ten typ cery jest wynikiem obecnie panujących, szkodliwych czynników zewnętrznych, wszechobecnych dodatków chemicznych, również w pożywieniu, a także stresującego trybu życia. Cera wrażliwa jest wyjątkowo wymagająca w pielęgnacji, dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o dostarczenie jej wszystkich składników aktywnych, których potrzebuje, oraz które zagwarantują jej pełną ochronę.

Marka NeoStrata proponuje nam wyjątkowy krem o działaniu nawilżającym, dostosowany do potrzeb najbardziej wrażliwych, alergicznych i odwodnionych cer.  Bio-Hydrating Cream zawiera formułę, której głównym składnikiem jest glukonolakton. Preparat zawiera jego wysokie, 15-% stężenie. Jest to kwas nowej generacji, zaliczany do grupy polihydroksykwasów. Posiada on wszystkie cechy kwasów AHA, z jedną różnicą- jest znacznie łagodniejszy w działaniu i nie powoduje efektów ubocznych w postaci pieczenia, zaczerwienienia, podrażnienia, czy świądu skóry.

Poza glokonolaktonem-15%, Bio-Hydrating Cream zawiera inne substancje aktywne biologicznie, takie jak witamina E i Arginina. Dzięki tym składnikom krem zapewnia dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry, oraz ochronę przed wolnymi rodnikami.

Preparat polecany jest dla osób o cerze nadreaktywnej, a także w przypadku poparzeń słonecznych, trądziku, przebarwień, fotostarzenia, czy egzemy.

Ten oraz inne kosmetyki  Neostrata  kupisz na sklepestetyka.pl