Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

NeoStrata Eye Cream – Krem

NeoStrata Eye Cream – Krem

mar 25, 2017

Człowiek powinien spać przynajmniej osiem godzin dziennie. Dla wielu osób wydaje się to bardzo długim czasem, ponieważ obecnie osoby dorosłe śpią dużo mniej. Jednakże aby organizm funkcjonował prawidłowo musi się codziennie regenerować. To właśnie podczas snu proces ten zachodzi najsprawniej i najskuteczniej. Niestety zła temperatura w pokoju, zbyt krótki czas snu, lub nawet zbyt płytki sen sprawiają, że po przebudzeniu nie dość, że nie jesteśmy wypoczęci, to jeszcze nasz wygląd w lustrze potwierdza to co czujemy w środku. Pomocne mogą okazać płatki pod oczy, lub dobry krem, który przez noc ochroni skórę przed puchnięciem, a w dzień nawilży ją i doda nieco promienności spojrzeniu.

Wypoczęte spojrzenie na życzenie

Producenci kremów prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych zastosowań dla swoich produktów. Jednakże dzięki temu możemy liczyć na kosmetyki, które charakteryzują się działaniem na kilka kierunków. Na przykład NeoStrata Eye Cream to bardzo skuteczny krem pod oczy, który jednocześnie odmładza, nawilża, napina, łagodzi i dodaje skórze energii. Zanieczyszczone powietrze, zmiany temperatur oraz suche podmuchy wpływają negatywnie na stan naszej cery. W szczególności na najbardziej delikatny obszar na całym ciele, czyli cienką skórę pod oczami. To właśnie tam najszybciej pojawiają się zmarszczki, oraz zachodzą podrażnienia. NeoStrata Eye Cream pomaga walczyć z czasem i łagodzi wszelkie zmiany i stany zapalne.

Nawilżanie, odmładzanie i witalność

Aby spojrzenie wyglądało na wypoczęte i promienne, skóra pod oczami powinna być jasna, nawilżona i pozbawiona zmarszczek. Właśnie na te zadania nastawiony jest NeoStrata Eye Cream. Dzięki temu, że w składzie znalazł się glukonolakton i to w aż 4% stężeniu można liczyć na mega efekt silnego nawilżenia. Kwas hialuronowy wspiera działanie tej substancji oraz co ważne z dnia na dzień coraz bardziej spłyca zmarszczki. Wokół oczu bardzo łatwo powstają wgłębienia i bruzdy, niestety jest to obszar bogaty w ekspresję mimiczną. NeoStrata Eye Cream zapobiega jednak ponownemu powstawaniu zmarszczek w tym miejscu. W dodatku to właśnie za sprawą kwasu hialuronowego po przebudzeniu powieki nie są opuchnięte. Fenomenalnie radzi on sobie z problemem obrzęków. NeoStrata Eye Cream został wzbogacony o panthenol, ponieważ rewelacyjnie łagodzi on wszelkie podrażnienia. Dodatkowo dzięki niemu właśnie mikrourazy zostają w ekspresowym wręcz tempie zaleczone.  NeoStrata Eye Cream jest  w pełni bezpieczny, nie powoduje stanów zapalnych ani nie wywołuje podrażnień.

Stosowanie  NeoStrata Eye Cream

Krem warto aplikować na uprzednio dokładnie umytą skórę pod oczami i na powiekach. Najsilniejsze efekty daje stosowanie  NeoStrata Eye Cream dwa razy dziennie. Pamiętajcie aby delikatnie wklepywać krem, zamiast go wmasowywać, ponieważ wtedy można zbyt mocno rozciągnąć delikatną skórę pod oczami i samemu przyczynić się do powstania zmarszczek.