Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Neostrata – krem z glukonalaktonem

Neostrata – ta nazwa osobom zainteresowanym kosmetologią czy po prostu uważnie dbającym o swoje zdrowie i wygląd powinna być znana więcej niż dobrze.

Dla niezorientowanych należy w tym miejscu podać, że Neostrata to profesjonalny, odznaczający się wieloma sukcesami amerykański koncert badawczy, którego specjalnością są preparaty z alphahydroksykwasami. Jej produkty niejednokrotnie rewolucjonizowały myślenie i podejście do kuracji antyzmarszczkowej nie ingerującej w organizm.

Jednym z takich produktów – unikalnych i niezwykle skutecznych jest krem z glukonalaktonem 15%.

Zawiera on aż 24 substancje czynne, których unikalna kompozycja sprawia, że łączy on niezwykle wysoką skuteczność w wygładzaniu zmarszczek wraz z wyjątkowo delikatnością. Krem ten jest zalecany do stosowania osobom alergicznym, a nawet w stanie zapalnym czy atopowymi zapaleniami, nie wspominając już o pospolitym trądziku.

Nazwa preparatu pochodzi od substancji – Glukonolakton. Jest to kwas z grupy polihydrokwasów, który powstaje wskutek fermentacji kukurydzy. Uznawany jest za silny antyoksydant, wspomaga także odnowę komórkową, a przy tym intensywnie nawilża skórę i chroni ją przed promieniowaniem Uv. Drugie najważniejsze substancje czynna to benzoesany alikowe, które – nie wdając się w chemiczne rozważania –pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji, działają silnie pielęgnująco i odprężająco.

Stosując krem Filorga glukonalaktonem 15% szybko poczujesz się młodsza i piękniejsza.