Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

NeoStrata Problem Dry Skin Cream – opinia

NeoStrata Problem Dry Skin Cream – opinia

gru 1, 2016

Przewlekle sucha skóra może doprowadzić do szaleństwa. Nie tylko boli i piecze, ale również swędzi. Należy jednak liczyć się z tym, że każde zadrapanie będzie się ciężko i długo goiło, a także może pogorszyć ogólny stan skóry. Jeżeli do tego cierpi się na łuszczycę, rogowacenie naskórka, rybią łuskę lub rogowacenie mieszkowe, codzienna pielęgnacja może stać się kłopotliwa.

Łagodzi objawy i poprawia stan skóry

neostrata na łuszczycę

NeoStrata Problem Dry Skin Cream to połączenie kwasu migdałowego, mlekowego i glikolowego. Każdy z nich występuje w 5% stężeniu, razem tworząc kompleks NeoHydroxy. Zastosowanie kwasów w NeoStrata Problem Dry Skin Cream było konieczne i jak najbardziej trafione. W przypadku rybiej łuski oraz rogowacenia skóry taka mieszanka pomaga poprawić stan skóry. Kwas glikolowy dzięki małej cząsteczce wnika bardzo głęboko i transportuje inne substancje aktywne wgłąb skóry. Kwas migdałowy wykorzystuje się do leczenia różnych objawów skórnych, w tym do trądziku i nadmiernie wysuszonej skóry. Kwas ten zwalcza bakterie i poprawia wygląd skóry, a także chroni przed przedwczesnym postarzeniem skóry.

Z łuszczycą i zrogowaciałą skórą da się żyć

Wiele osób cierpi na kompleksy z powodu problemów skórnych. Prawda jest jednakże taka, że większość z nich nie miała wpływu na to jak wygląda. Wiele chorób skórnych jest dziedzicznych, a forma leczenia, która trwale redukowałaby ten problem wciąż nie została opracowana. Tak więc cierpiąc na rybią łuskę, rogowacenie naskórka, czy łuszczycę można jedynie zmniejszać objawy i poprawiać kondycję skóry, ale nie przywrócić jej pełnej sprawności. NeoStrata Problem Dry Skin Cream posiada w składzie witaminę E, która bardzo skutecznie nawilża skórę. To bardzo ważne, aby cera była dogłębnie nawilżona, wówczas nie będzie piec i nadmiernie się łuszczyć. Witamina E zwana jest witaminą młodości, można więc również liczyć na działanie odmładzające. Nawilżanie w przypadku osób z problemem łuszczycy, rogowacenia naskórka i rybiej łuski jest bardzo ważne. Aby wspierać ten proces w składzie NeoStrata Problem Dry Skin Cream zawarto również glukonolakton.

Stosowanie NeoStrata Problem Dry Skin Creamneostrata problem dry skin

Krem Neostrada należy stosować codziennie, najlepiej dwa razy, wówczas rezultaty przyjdą szybciej i będą znacznie trwalsze i zauważalne. NeoStrata Problem Dry Skin Cream trzeba aplikować na delikatnie zwilżoną skórę i równomiernie rozprowadzić. Jeżeli zauważycie znaczną poprawę w stanie skóry możecie zmniejszyć częstotliwość stosowania do na przykład jednego razu dziennie, lub na dwa dni. U małego odsetka osób po zastosowaniu NeoStrata Problem Dry Skin Cream występują podrażnienia z uwagi na zawartość w składzie kremu kwasów. Jeżeli zauważycie mocne zaczerwienienie na skórze należy przerwać stosowanie NeoStrata Problem Dry Skin Cream. Jednakże niewielkie szczypanie po zastosowaniu kremu jest w zupełności normalne.