Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

NeoStrata Skin Active Cellular Restoration

NeoStrata Skin Active Cellular Restoration

cze 14, 2016

Nasza skóra na działanie składników aktywnych najsilniej reaguje nocą, kiedy to nasz organizm pozornie odpoczywa od trosk i zmagań życia codziennego. Podczas gdy śpimy, nasza skóra intensywnie pracuje, chłonąc jak gąbka wszelkie substancje, które jesteśmy jej w stanie dostarczyć. Rankiem budzimy się wypoczęci, a skóra jest pełna energii i doskonale przygotowana na czyhające niebezpieczeństwa, jakimi częstuje nas środowisko. Wobec powyższego niezwykle istotny jest odpowiedni dobór kosmetyku na noc.

Zobacz inne kremy z serii Anti-aging: www.dermokosmetyki-neostrata.pl/category/dermokosmetyki-neostrata/krem-anty-aging

Marka NeoStrata oferuje nam luksusowy i niezwykle skuteczny odmładzająco- wzmacniający krem na noc. Zawiera wyjątkową kompozycję drogocennych składników, które kompleksowo i efektywnie radzą sobie z procesem starzenia się skóry.

Skin Active Cellular Restoration stanowi terapię anti-aging. Fenomen kremu opiera się na działaniu stymulującym odnowę komórkową, niwelującym uszkodzenia powstałe wskutek szkodliwego działania promieni UV i wolnych rodników, a także przywracającym gęstość skóry.

Składniki aktywne zawarte w preparacie:
Komórki macierzyste z łodygi szwajcarskiej jabłoni – spowalniają proces starzenia się skóry.
Matrixylniezwykle cenny i skutecznyskładnik, stymulujący syntezę kolagenui elastyny, dzięki czemu przywraca jędrność i prawidłową gęstość skóry.
Kwasy AHA(kwas glikolowy) i kwasy PHA(kwas maltobionowy i glukonolakton) działają złuszczająco, stymulują odnowę komórkową.
Ekstrakt z winogron – działa przeciwzapalnie, łagodząco, wraz z ekstraktem z granatu i owoców acai działa przeciwrodnikowo, chroniąc komórki przed starzeniem.

Krem pozostawia skórę niezwykle gładką, ujędrnioną, elastyczną i zrewitalizowaną.

Skin Active Cellular Restoration należy stosować wieczorem na suchą i oczyszczoną skórę. Podczas kuracji pamiętajmy o zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej, by zapobiec podrażnieniom skóry.