Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

NeoStrata Ultra Smoothing Cream – opinia

NeoStrata Ultra Smoothing Cream – opinia

paź 27, 2017

Kwas glikolowy okazał się strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o kosmetykę. Może być on stosowany przez osoby młodsze jak i starsze. Wszystko zależy tak naprawdę od tego jak ma się wasza skóra i co pragniecie w niej udoskonalić. Kwas glikolowy spotykamy w różnych stężeniach i jest to bardzo istotne, aby wybierać je specjalnie dopasowane do waszego typu cery. Nie powinno się również od razu stosować najwyższych stężeń, najlepiej powolutku przyzwyczajać skórę do działania kwasu glikolowego, oraz innych kwasów również.

Kwas glikolowy dla twojej skóry

Wiele osób wciąż mylnie sądzi, że peelingi nie wpływają dobrze na kondycję skóry. O ile nie macie problemów z nadwrażliwości, stanami zapalnymi i uczuleniem na niektóre składniki peelingów, spokojnie możecie stosować je raz lub nawet dwa razy w tygodniu. Nie powinno przekraczać się tej ilości, ponieważ skóra  powinna mieć czas się zregenerować. Tak więc osoby, które nie przepadają za peelingami, lub nie mogą ich stosować mogą zdecydować się kosmetyki, na przykład kremy zawierające kwas glikolowy. To własnie on złuszcza martwe komórki naskórka. Na przykład w 8% stężeniu można znaleźć go w NeoStrata Ultra Smoothing Cream. Dzięki swojemu stężeniu w złuszcza martwe komórki naskórka, ale robi to w sposób, którego nie zauważycie gołym okiem.

Kwas glikolowy i kwas cytrynowy

W NeoStrata Ultra Smoothing Cream oprócz wyżej wspomnianego kwasu glikolowego, znajdziecie również kwas cytynowy. Występuje on w 2% stężeniu, tak więc stosowanie kremu jest bezpieczne. Substancja ta, podobnie jak kwas glikolowy ma wiele właściwości i może przysłużyć się osobom w różnym wieku. Działa odkażająco, antybakteryjnie oraz ściągająco, tak więc idealnie sprawdzi się w przypadku skóry trądzikowej, na której pory są bardzo rozszerzone. Co więcej NeoStrata Ultra Smoothing Cream dzięki kwasowi cytrynowemu działa anti-agingowo. Osoby starsze z pewnością docenią działanie kremu. Nie zapominajmy również o tym, że skóra naczynkowa także potrzebuje wsparcia. Kwas cytrynowy uszczelnia ścianki naczyń krwionośnych, tak więc NeoStrata Ultra Smoothing Cream może być również stosowany przez osoby z tym problemem. NeoStrata Ultra Smoothing Cream silnie nawilża, bardzo dobrze wykazuje się na skórze zrogowaciałej. W nie tak długim czasie poprawia jej stan i przywraca komfort. Wszystko dzięki temu, że kwas glikolowy ma bardzo małą cząsteczkę, która przenika wgłąb skóry.

Stosowanie NeoStrata Ultra Smoothing Cream

www.sklepestetyka.pl/neostrata-ultra-smoothing-cream-intensywnie-wygladzajacy-krem-do-twarzy-40-g.html

Kwas glikolowy to substancja do której należy przyzwyczaić skórę. Na początku przez okres czternastu dni warto używać krem raz dziennie. Pamiętajcie aby ją dobrze oczyścić oraz stonizować. Po upłynięciu tego czasu można zacząć stosować NeoStrata Ultra Smoothing Cream dwa razy dziennie. Omijajcie okolice oczu, ust i powiek oraz nie zapominajcie o filtrach przeciwsłoencznych. NeoStrata Ultra Smoothing Cream posiada w sobie 10% stężenie kwasów AHA, tak więc filtr UV jest potrzebny.