Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Neostrata

Kiepskiej jakości, źle dobrane i źle przechowywane kosmetyki, zwłaszcza służące do make-up’u mogą negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. Wchodzą bowiem w bezpośredni kontakt z nasza skórą, a następnie – poprzez pory – przedostają się w głąb. Dlatego należy  stosować tylko uznane, sprawdzone i bezpieczne kosmetyki – w przeciwnym razie bowiem ich stosowanie może przynieść odwrotny efekt.

dermokosmetyki neostrata

Gwarancję efektu posiadają w zasadzie wszystkie produkty firmy Neostrata. Założona i zlokalizowana jest w Princeton (USA) przez dwóch wybitnych specjalistów z zakresu dermatologii – dr Eugene Van Scott oraz drRuey’a Yu. Obydwoje posiadają ponad sto patentów na substancje wykorzystywane w ich produktach, regularnie publikują w prestiżowych czasopismach medycznych i naukowych.

Co ważne – żaden z produktów firmy Neostrata nie był testowany na zwierzętach. Wszystkie produkty opracowywane są na unikalnej, opatentowanej bazie na alfa i polihydroksykwasach.

Produkty firmy Neostrata dzielą się na pięć grup NeoStrata, Exuviance, CoverBlend, NeoCeuticals i NeoStrata Therapeutics.

Na początek najlepiej zaprezentować jeden z bestsellerów tej firmy -  Citriate Solution Treatment System. Słówko system wskazuje na kompleksowe oddziaływanie. W rzeczywistości Citriate Solution Treatment System składa się z dwóch produktów: płatków z kwasem cytrynowym oraz kremu do twarzy Bionic.

Stosowanie rozpoczynamy od oczyszczenia twarzy. Następne aplikujemy kwas, mający działanie przede wszystkim złuszczające naskórek. Następnie aplikujemy krem, który ma za zadanie utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia po zastosowaniu kwasu.

Efektem tej kuracji jest widocznie młodsza i jędrniejsza skóra twarzy.