Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Recenzja NeoStrata Face Cream Plus

Recenzja NeoStrata Face Cream Plus

lip 12, 2016

Kwas glikolowy, czyli kwas najlepszy na wszystko!

Jedną z coraz częściej wykorzystywanych w kosmetyce substancji jest kwas glikolowy. Badania dowiodły, że fenomenalnie wpływa on na trądzik, cellulit, blizny, zmarszczki, oraz wiele innych niedoskonałości skórnych. Działanie kwasu glikolowego jest bardzo silne, występuje on w wielu różnych stężeniach, należy więc rozpocząć kurację od najniższego tak aby odpowiednio przygotować skórę. Kwas glikolowy zwiększa przepuszczalność naskórka, dzięki czemu substancje aktywne mogą wniknąć wgłąb warstw skóry, stymulując ją od wewnątrz. Jego głównym działaniem jest złuszczanie, które pozwala na zmniejszenie ilości blizn oraz zmarszczek. Znacznej poprawie ulegają również przebarwienia, które zostają rozjaśnione.

neostrata

Kosmetyków z kwasem glikolowym nie brakuje, ale często jego zawartość jest na tyle niska, że efekty jakie daje kuracja nie są satysfakcjonujące. NeoStrata Face Cream Plus zawiera w sobie kwas glikolowy w stężeniu 15%. Z uwagi na to, że jest to dosyć spora zawartość kwasu, warto wcześniej przyzwyczaić cerę do działania kwasów AHA. Jeżeli zobaczycie, że nie pojawiają się na waszej skórze podrażnienia lub rumień, możecie zacząć stosowanie wyższych stężeń kwasu glikolowego.

Stosowanie NeoStrata Face Cream Plus

neostrata z kwasem glikolowym

NeoStrata Face Cream Plus w ciągu pierwszych dwóch tygodni kuracji należy stosować raz dziennie, następnie zwiększając tą ilość do dwóch razy na dzień. Zwracajcie uwagę na to jak zachowuje się wasza skóra. Delikatne podrażnienia oraz złuszczanie są naturalne w przypadku stosowaniu wysokoprocentowych kwasów, ale jeżeli dyskomfort będzie zbyt duży, warto wrócić do niższych stężeń, może to bowiem oznaczać, że skóra nie przyzwyczaiła się jeszcze do tych wyższych. NeoStrata Face Cream Plus polecany jest dla osób, których cera jest pomarszczona i utraciła jędrność.

Działanie NeoStrata Face Cream Plus

Kwas glikolowy w szybkim czasie radzi sobie z najbardziej uciążliwymi zmarszczkami oraz bruzdami. Pięknie wygładza cerę i wpływa na jej kondycję. Już po kilku tygodniach wygląda ona młodziej oraz bardziej promiennie. Przebarwienia zostają na stałe rozjaśnione, a cera ma równomierny kolor. Co ciekawe NeoStrata Face Cream Plus bardzo dobrze sprawdza się w przypadku osób, które mają problem z nadmierną suchością cery. Dzięki aktywnemu złuszczaniu spowodowanego 15% kwasem glikolowym można zapomnieć o tym problemie. Podobnie wygląda sytuacja z bliznami, które po pewnym czasie stają się dużo mniej widoczne. NeoStrata Face Cream Plus z kwasem glikolowym może być stosowany przez osoby ze skłonnościami do występowania trądziku. Dowiedziono iż kwas glikolowy bardzo dobrze radzi sobie z tym problemem.

neostrata krem

Stosowanie NeoStrata Face Cream Plus daje multum korzyści. Od redukcji cellulitu, po zmniejszenie objawów trądziku, poprawę jędrności skóry oraz eliminację przebarwień. Kwas glikolowy obkurcza również pory, przez cera wygląda dużo bardziej atrakcyjnie. NeoStrata Face Cream Plus to wszechstronny kosmetyk, który może być stosowany przez każdego.