Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Dermomedica Cosmeceuticals – Intensywne serum z witaminą C

Dermomedica Cosmeceuticals  – Intensywne serum z witaminą C

maj 8, 2018

Witamina C należy do tzw. witamin młodości, przez co doceniana jest przez producentów rynku kosmetycznego. Świadczy o tym fakt, iż odnaleźć ją można w wielu produktach przeznaczonych do pielęgnacji cery naczynkowej, suchej, ziemistej, borykającej się z trądzikiem różowatym, czy też z przebarwieniami.

Wygląd skóry a tryb życia

Jak wiadomo, oprócz prawidłowej pielęgnacji, na wygląd skóry wpływa również prowadzony styl życia. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na witaminę C zwiększa się przy chronicznym zmęczeniu, stresie, gdy palimy papierosy lub mamy do czynienia z zanieczyszczonym powietrzem.

Siła witaminy C

Witamina C pozwala cieszyć się zdrową, jędrną i pełną młodzieńczej witalności skórą. Dlatego też, warto wykorzystać jej właściwości. Produktem, który pomoże Ci to zrobić jest intensywne serum przeciw oznakom starzenia się skóry od Dermomedica Cosmeceuticals, w którego skład wchodzi nie tylko witamina C, ale też E. Kosmetyk zawiera silne antyoksydanty, odpowiedzialne za ochronę komórek skóry przed uszkodzeniami.

Dermomedica Cosmeceuticals - Intensywne serum z witaminą C

Zalety stosowania serum

Dzięki przemyślanej formule, preparat oferuje korzyści w postaci:

Ludzki organizm nie wytwarza witaminy C. W związku z tym, powinniśmy ją dostarczać wraz z pożywieniem lub nakładając na skórę. Dawka, którą przynoszą produkty spożywcze, zazwyczaj wykorzystywana jest do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Do skóry natomiast, dociera jedynie niewielka ilość witaminy C. Dlatego też, jeśli pragniesz jak najdłużej zachować młody wygląd, postaw na kosmetyki pielęgnacyjne właśnie z tym składnikiem!