Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Embryolisse Micellar Lotion – płyn micelarny

Embryolisse Micellar Lotion – płyn micelarny

lut 21, 2018

Wiele mówi się o technikach wykonywania makijażu. Internet przepełniony jest poradami i filmami związanymi z procesem nakładania kolorowych kosmetyków. Rzadziej jednak zwraca się uwagę na kwestię prawidłowego demakijażu.

Brak makijażu a oczyszczanie skóry

Pod koniec dnia dopada Cię zmęczenie i marzysz jedynie o tym, aby jak najszybciej położyć się do łóżka? To zrozumiałe, jednak nie możesz zapominać o odpowiednim oczyszczaniu twarzy. Ponadto, musisz mieć na uwadze fakt, że nieumalowana twarz także potrzebuje oczyszczenia. Jeżeli odnosisz wrażenie, że jest to nieistotne, musisz zdać sobie sprawę, że codziennie na Twojej twarzy gromadzi się kurz i łój. Zapominanie o demakijażu powodować może zaczerwienienia i przesuszenie się skóry. Warto zatem stosować odpowiednie kosmetyki, które temu zapobiegną.

 Embryolisse Micellar Lotion  - płyn micelarny

Płyn micelarny- Emryolisse

Godny uwagi jest płyn micelarny marki Embryolisse, który rewelacyjnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia zgromadzone na twarzy przez cały dzień. Warto zwrócić uwagę, iż stosować go mogą osoby nawet o bardzo wrażliwej skórze. To ważne, aby dobrać płyn, który nie podrażni Twojej skóry.

Sekret wyjątkowości kosmetyku tkwi w przemyślanym i odpowiednim doborze składników. Produkt zawiera delikatnie myjące cząsteczki, a także roztwór wód kwiatowych, wśród których wymienić można wodę z kwiatów rumianku, chabru i oczaru wirginijskiego. W efekcie skóra staje się odświeżona i promienna.

Jak wykonywać demakijaż? – wskazówki

Mając do dyspozycji odpowiedni kosmetyk, musisz pamiętać jeszcze o kliku kwestiach:

  • Postaw na dokładność i usuwaj makijaż do momentu, aż wacik będzie całkowicie czysty,
  • Pamiętaj o oczyszczeniu szyi i dekoltu,
  • Nie zapominaj o delikatności – nie pocieraj zbyt mocno skóry, aby jej nie podrażnić.

Pamiętając o powyższych wskazówkach, już dzisiaj rozpocząć możesz skuteczną pielęgnację swojej skóry.