Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Germaine de Capuccini

Germaine de Capuccini

lut 5, 2019

Germaine de Capuccini jest hiszpańską marką, którą cechuje zamiłowanie do piękna. Firma oferuje profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, dzięki którym każda kobieta może zadbać o potrzeby swojej skóry.
Jej twórczynią jest Carmen Vidal. Kobieta przez lata zdobywała swoją wiedzę w zakresie technologii kosmetyków, co pozwoliło osiągnąć najwyższe standardy jakości.

Wartości i symbol hiszpańskiej marki

Dla marki najważniejsze są wartości takie jak: profesjonalizm, jakość, innowacyjność i uczciwość. Cechy te stanowią podstawę i istotę działań firmy.
Symbolem marki jest łabędź zaprojektowany przez samą Carmen Vidal. Chociaż wraz z upływem czasu zmieniała się jego forma, jedno pozostało niezmienne – jest to znaczenie logo. Łabędź symbolizuje elegancję, piękno, spokój i czystość, czyli wszystko to, co kobiety mogą osiągnąć stosując kosmetyki oferowane przez markę.

Kosmetyki Germaine de Capuccini do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Szeroki wachlarz kosmetyków od Germaine de Capuccini

Germaine de Capuccini pragnie, aby kobiety czuły się wyjątkowo i mogły sprostać wszystkim wymaganiom swojej skóry. Dlatego też firma stawia na innowacyjne składniki i przyjemną konsystencję kosmetyków, które są w stanie rozwiązać większość problemów związanych z pielęgnacją skóry.
Marka oferuje szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. W jej ofercie znajdują się również kosmetyki do opalania, kosmetyki kolorowe, nuty zapachowe oraz kosmetyki SPA.
Ponadto warto wyróżnić linię dedykowaną mężczyznom. Zadaniem tych produktów jest zachowanie młodzieńczego wyglądu męskiej skóry, od oczyszczania i golenia aż po zabiegi odmładzające.

Hipoalergiczność kosmetyków

Produkty od Germaine de Capuccini to gwarancja szybkich i długotrwałych rezultatów, przyjemnej tekstury i wygody w stosowaniu. Warto w tym miejscu nadmienić, że składniki aktywne wykorzystywane w recepturach otrzymywane są drogą biotechnologiczną. Metoda ta pozwala osiągnąć najwyższą jakość w postaci naturalnych i czystych substancji. Proces charakteryzuje się eliminacją wszystkich zanieczyszczeń, gwarantując kosmetykom hipoalergiczność.

Misją Germainde de Capuccini jest odnalezienie równowagi pomiędzy pięknem a dobrym samopoczuciem i zdrowiem. W związku z tym kosmetyki marki oferują nie tylko rewelacyjne rezultaty, ale również chwilę relaksu. Zapewniają kompleksową opiekę i zdrowie skóry, dzięki którym każdy może czuć się dobrze z samym sobą.