Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

IMAGE SKINCARE – Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50 – Maksymalna ochrona, zwłaszcza cery wrażliwe

IMAGE SKINCARE – Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50 – Maksymalna ochrona, zwłaszcza cery wrażliwe

lis 19, 2018

Pieczenie, szorstkość, suchość, łuszczący się naskórek i zaczerwienienia – jeżeli wymienione objawy nie są Ci obce, najprawdopodobniej należysz do grona osób z wrażliwą skórą. Symptomy te pojawiają się wówczas, gdy nie potrafi ona obronić się przed napastnikami w postaci kurzu, szkodliwych składników kosmetycznych, czy też promieni słonecznych.

Przyczyny wrażliwej skóry

Czym uwarunkowana jest wrażliwa skóra? Odpowiedzią na to pytanie mogą być po prostu geny. Ale nie tylko! Do przyczyn zalicza się także brak dostarczania skórze odpowiedniej ilości wody, czy też nieodpowiednią pielęgnację, przez którą płaszcz lipidowy nie może satysfakcjonująco pełnić funkcji ochronnej. Bez względu na powód, jedno jest pewne – wrażliwa cera wymaga szczególnego, delikatnego traktowania.

 

Image Skincare - Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50 - Ochrona cery wrażliwej

 

Krem z wysokim filtrem dla cery wrażliwej

Dziś na celowniku znajduje się kosmetyk od Image Skincare, czyli Daily Ultimate Protection Moisturizer, który stanowi maksymalną ochronę, zwłaszcza jeśli chodzi o wrażliwą cerę. Produkt wyróżnia bardzo wysoki filtr, a mianowicie SPF 50. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że faktory o tej wartości często otrzymują przydomek sun blocker’ ów, ponieważ zatrzymują ok. 98% promieniowania.

Kup na:  Image Skincare Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50

Daily Ultimate Protection Moisturizer – skład

Oprócz tego,że kosmetyk zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, oferuje również prewencję przeciwstarzeniową. Jest ona możliwa dzięki składnikom takim jak:

  • komórki macierzyste z jabłoni, które chronią ludzkie komórki macierzyste,
  • kompleks ochrony DNA, osłaniający przed wolnymi rodnikami,
  • witamina C, rozjaśniająca niewielkie przebarwienia i wyrównująca koloryt skóry.

Przemyślany i skuteczny skład to najważniejsza zaleta kosmetyku. Nie sposób jednak pominąć dodatkowego atutu jakim jest jego przyjemna konsystencja, która zapewnia komfort stosowania produktu na najwyższym poziomie.

Troska o wrażliwą skórę jest niezwykle istotna. Pamiętaj, że wymaga ona szczególnej pielęgnacji, która zapewni jej należytą ochronę.