Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Jane Iredale – Woda nawilżająca utrwalająca makijaż

Jane Iredale – Woda nawilżająca utrwalająca makijaż

mar 9, 2018

Dzień wielkiego wyjścia. Przez długi czas wykonujesz swój perfekcyjny makijaż. Jesteś zadowolona z osiągniętego efektu. Make-up wygląda pięknie, a Ty z uśmiechem na ustach wychodzisz z domu. Niestety, po kilku godzinach czar pryska, a z Twojego makijażu pozostaje niewiele.

Zadbaj o trwałość makijażu!

Praktycznie każda kobieta zetknęła się kiedyś z taką sytuacją. Aby jej uniknąć, warto zaprzyjaźnić się z kosmetykiem, który utrwali makijaż. Odpowiedni utrwalacz może sprawić, że Twój make-up stanie się odporny na ścieranie i rozmazywanie. Dzieje się tak ze względu na fakt, że kosmetyk ten tworzy na twarzy tzw. elastyczną siatkę. Właśnie z tego powodu, zaleca się, aby stosować go w przypadku ważnych okazji tj. sylwester, czy też wesele, kiedy każda kobieta pragnie wyglądać olśniewająco przez całą noc. Co ważne, musisz pamiętać, aby utrwalenie było ostatnim krokiem, który wykonasz. Będzie to doskonałe wykończenie, które zapewni Ci trwałość makijażu przez długi czas.

Jane Iredale - woda nawilżająca utrwalająca makijaż

Szeroki wachlarz zastosowań

Warto przyjrzeć się bliżej wodzie kwiatowej od Jane Iredale. Dlaczego z pozoru zwykła woda, miałaby być wyjątkowa? Wszystko za sprawą szerokiego wachlarzu oferowanych zastosowań. Woda ta może być stosowana nie tylko w celu utrwalenia makijażu, ale także:

  • Po laseroterapii, pełniąc funkcję łagodzącą i nawilżającą,

  • Do zwilżania pędzelków, aby malować ładne i perfekcyjne kreski na powiekach.

Siła składników

To wszystko możliwe jest dzięki składnikom zawartym w kosmetyku, wśród których wyróżnić można m.in. ekstrakty z kwiatów Ylang Ylang, z kwiatu rumianku i z Mirry.  Dzięki temu połączeniu, woda jest w stanie łagodzić stany zapalne, zmatowić skórę oraz zapewnić jej komfort i wyciszenie. Ponadto warto dodać, że uzyskała ona certyfikat produktów Naturalnych i Organicznych ECOCERT.

Jak widać, tak niepozorny produkt może mieć szerokie zastosowanie. Wodę można używać zarówno przed nałożeniem makijażu- nawilżając skórę, jak również po- utrwalając zaaplikowane kosmetyki. Kilka sekund wystarczy, aby zapewnić sobie nieskazitelny wygląd na długi czas.