Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Paulas Choice – Jedwabisty żel oczyszczający dla skóry zmęczonej i poszarzałej

Paulas Choice – Jedwabisty żel oczyszczający dla skóry zmęczonej i poszarzałej

mar 24, 2019

Słynne porzekadło głosi: „Jak Cię widzą tak Cię piszą”. Oznacza to, że ludzie często oceniają nas po wyglądzie zewnętrznym. Dlatego też warto dbać o schludny ubiór, higienę osobistą, a także o kondycję skóry, która potrafi zdradzić prowadzony przez nas tryb życia.

Przyczyny zmęczonej skóry

Niestety w dzisiejszych czasach wiele osób boryka się ze zmęczoną i poszarzałą skórą. Jest ona przede wszystkim skutkiem:

  • ciągłego pośpiechu,
  • stresu,
  • braku słońca,
  • nieodpowiedniej ilości snu.

Jak pozbyć się szarej, przemęczonej skóry?

Oczywiście niezbędne jest wprowadzenie w życie zdrowych nawyków. Nie obejdzie się jednak także bez odpowiedniej pielęgnacji. Przemywaj twarz zimną wodą oraz systematycznie wykonuj jej masaż. Ponadto spożywaj ok. 1,5 l wody dziennie.
W walce ze zmęczoną i ziemistą skórą, nieocenione okazuje się również jej dokładne oczyszczanie. Dzięki temu pozbywamy się resztek makijażu, pozwalając skórze na oddychanie i regenerację.

Żel oczyszczający od Paulas Choice

Jednym z produktów, który pomoże Ci poprawić kondycję skóry jest delikatny żel oczyszczający od Paulas Choice. Razem z nim pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń, które gromadzą się na Twojej twarzy w ciągu całego dnia. Nie są to bowiem jedynie resztki makijażu, ale także pot i kurz.

 

Paulas Choice - Jedwabisty żel oczyszczający dla skóry zmęczonej i poszarzałej

 

W składzie żelu odnajdziesz m.in. kwas mlekowy, ekstrakt z korzenia lukrecji, aloes, czy glicerynę, które idealnie odpowiadają na potrzeby skóry wrażliwej i przemęczonej. Produkt oczyszcza, regeneruje, rozjaśnia i nawilża skórę, a dodatkowo z wysoką skutecznością opóźnia procesy starzenia. Czym jeszcze wyróżnia się spośród innych produktów? Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten żel? Przede wszystkim nie narusza on bariery hydrolipidowej skóry, a wręcz przeciwnie – regeneruje ją i ogranicza utratę wody!

Zmęczona twarz jest ziemista i pozbawiona blasku. Oczywiście można zakrywać powstające niedoskonałości pod warstwą makijażu, jednak lepszym rozwiązaniem jest dotknięcie źródła problemu. Nieprzespana noc, natłok obowiązków i stres są w dzisiejszych czasach praktycznie nieuniknione. Na szczęście możemy ratować kondycję naszej skóry odpowiednią pielęgnacją, która przywróci utracony blask.