Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Sesderma BTSeS nawilżające serum przeciwzmarszczkowe

Sesderma BTSeS nawilżające serum przeciwzmarszczkowe

sty 19, 2018

Prędzej czy później na skórze każdego człowieka pojawiają się zmarszczki. Powstają one przede wszystkim w okolicach oczu, ust i na szyi. Ich wyrazistość i głębokość zależy od wielu czynników. Główną przyczyną jest oczywiście upływający czas, natomiast wśród innych powodów wyróżnić można także: mimikę twarzy (szczególnie marszczenie brwi i mrużenie oczu), używki tj. palenie papierosów, picie alkoholu, a także zbyt długie wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych.

Upragnione efekty za sprawą serum

Jeżeli pragniesz pozbyć się nierówności występujących na Twojej skórze, oprócz wymienionych wyżej czynników, warto wziąć pod uwagę również kosmetyki, przeznaczone właśnie do walki z nieestetycznymi zmarszczkami. Istotne jest, aby zacząć stosować je w odpowiednim czasie oraz wybrać takie, w których składzie znajdziemy wzajemnie się uzupełniające składniki, oferujące kompleksową pomoc. Godne polecenia jest nawilżające serum przeciwzmarszczkowe od Sesdermy. Stanowi ono kurację anty-aging, a także uzupełnia efekty zabiegów z wykorzystaniem botoksu. Jeżeli chcesz odmłodzić cerę, spłycić zmarszczki, zniwelować napięcie mięśniowe oraz cieszyć się gładką, jędrną i pełną blasku skórą, serum to jest właśnie dla Ciebie!

Moc składników

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać właśnie ten kosmetyk? Przede wszystkim ze względu na siłę substancji aktywnych, wśród których znajdują się:

  • Snap 8 (5%) – spłycający zmarszczki,
  • Vialox- stanowiący alternatywę botoksu,
  • Retinol – którego misją jest zapewnienie jędrnej i rozjaśnionej skóry,
  • Inyline i Myoxinol- rozluźniające mięśnie twarzy,
  • Syn-coll – zapewniający jędrną i gładką skórę.

Przechodząc do aplikacji, warto zaznaczyć, iż nie zajmie ona dużo czasu. Wystarczy jedynie nanieść niewielką ilość serum (ok. 4 krople) na zmarszczki, delikatnie wmasować i czekać aż się wchłonie. Czynność tę należy wykonywać zarówno rano, jak i wieczorem. Ważne jest, aby substancję aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, tak, aby składniki kosmetyku rzeczywiście mogły do niej dotrzeć.

BTSeS nawilżające serum przeciwzmarszczkowe

Jeśli więc jeszcze tego nie robisz, już dziś zadbaj o to, aby w Twojej kosmetyczce znalazły się produkty, które staną się sprzymierzeńcami w walce o gładką i zdrowo wyglądającą skórę. Należy pamiętać, że odpowiednia pielęgnacja i systematyczność przynieść mogą rezultaty w postaci promiennej, elastycznej i jędrnej skóry.