Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Factor G Serum z pęcherzykami lipidowymi

Factor G Serum z pęcherzykami lipidowymi

sty 8, 2018

Serum to skoncentrowany kosmetyk o wysokim stężeniu aktywnych składników. Działa intensywniej od kremu, jednak należy pamiętać, iż nie jest on jego substytutem. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się jednoczesne stosowanie tych produktów. Dodatkowo, warto pamiętać o tym, że najlepiej jest wybierać kosmetyki z tej samej serii, aby mogły się wzajemnie uzupełniać i wspierać.

Kosmetyki Sesderma dostępne na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g

Serum – spełnienie marzeń o młodzieńczym blasku

Praktycznie każda kobieta pamięta, aby w codziennej pielęgnacji korzystać z kremu. O serum często się zapomina, nie doceniając jego aktywnej, skoncentrowanej siły. Jeżeli jednak pragniesz dostrzec na swojej skórze pożądane rezultaty w postaci nawilżonej, wygładzonej, napiętej i promiennej cery, serum będzie strzałem w dziesiątkę. Poza tym, należy oczywiście pamiętać o regularnym śnie i nawadnianiu naszego organizmu, co również ma pozytywny wpływ na wygląd naszej skóry.
Jednym z serum, na które warto zwrócić swoją uwagę jest odmładzający preparat, który proponuje Sesderma. Kosmetyk ten oferuje rezultaty, o których marzy każda kobieta. Która nie chciałaby, aby jej skóra była zregenerowana i nawilżona? Preparat spłyca zmarszczki, stymulując syntezę kolagenu i elastyny. Ponadto, po jego zastosowaniu, cera pochwalić się może jędrnością i blaskiem. Zawarte w tytule pęcherzyki lipidowe, głęboko wnikają w skórę, poprawiając jej kondycję.

Skoncentrowana siła składników

Wśród składników aktywnych znajdują się skomplikowane nazwy, których jednak nie należy się bać. Spełniają one funkcje, dzięki którym konsumenci mogą cieszyć się pożądanymi efektami. Wśród nich wyróżnić można:
Biomimetyczny peptyd- spowalniający pojawianie się pierwszych oznak starzenia. Redukuje, uelastycznia i poprawia on gęstość skóry, sprawiając, że staje się jędrna i promienna,
Komórki macierzyste- stanowiące naturalny filtr UV,
Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej- działający wyszczuplająco, jednocześnie regenerując i odtoksyczniając skórę,
Kompleks antyoksydacyjny- działający antyrodnikowo i sprawiający, że komórki skóry żyją dłużej.

Prawidłowa kolejność = skuteczniejsza pielęgnacja

Siła powyższych składników sprawia, że skóra staje się promienna i wygładzona. Te rewelacyjne efekty osiągnąć można, poświęcając jedynie kilka minut każdego dnia, rano i wieczorem. Sposób użycia serum jest bardzo prosty. Wystarczy aplikować jedynie 4 krople na skórę twarzy, jeszcze przed nałożeniem kremu. Co ważne, skóra musi być oczyszczona, aby wszystkie wartościowe składniki mogły do niej dotrzeć. Należy podkreślić, że kolejność korzystania z kosmetyków odgrywa istotną rolę. Serum nakładane jest jako pierwsze, ze względu na to, iż zawiera dużą ilość czynnych substancji, a przede wszystkim cechuje się lekką konsystencją. Warto pamiętać, że zachowanie prawidłowej kolejności przyczyni się do skuteczniejszej pielęgnacji skóry.

Sesderma- Factor G Serum z pęcherzykami lipidowymi

Serum do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g-renew-lipid-bubbles-serum-serum-z-pecherzykami-lipidowymi-30-ml.html

Nie należy zatem zwlekać i już dziś dodać serum do grona zaufanych, skutecznych kosmetyków. Preparat ten pozwoli na przywrócenie młodzieńczej świeżości i blasku, o których marzy każda kobieta.