Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Sesderma – Domowa pielęgnacja przeciw fotostarzeniu

Sesderma – Domowa pielęgnacja przeciw fotostarzeniu

mar 5, 2019

Zajmijmy się najpierw pojęciem fotostarzenia. Co to właściwie jest? Mówiąc bardzo prostym językiem, fotostarzenie jest procesem degeneracji oraz uszkodzeń skóry, które spowodowane są działaniem promieniowania ultrafioletowego. Gdzie można odnaleźć to promieniowanie? Jest ono emitowane głównie przez słońce. Na negatywne działanie promieni słonecznych narażone są szczególnie te części ciała, które są odsłonięte i najczęściej dotykane przez promienie słoneczne.

Domowa pielęgnacja z  Sesderma Sesmedical Cellular Repair
Każda z nas na pewno chciałaby pozbyć się oznak starzenia z własnej skóry. Niestety nie każda posiada takie środki finansowe, aby móc korzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Jednakże w obecnych czas można sobie pozwolić na bardzo dobre rezultaty stosując domową pielęgnację. Na rynku kosmetyków istnieje Sesderma Sesmedical Cellular Repair. Zapewnia on następujące działanie. Złuszcza naszą skórę, działa przeciwstarzeniowo oraz rozjaśnia naszą cerę. Dodatkowo regeneruje ją, aby była zdrowa i wyglądała pięknie.

 

Sesderma - Sesmedical Cellular Repair - ZESTAW Domowa pielęgnacja przeciw fotostarzeniu

 

Cellular Repair chusteczki nawilżone to forma delikatnego, powierzchownego peelingu. W swoim składzie zawiera między innymi kwas felurowy, który pomaga wyrównać koloryt naszej cery, usuwa martwe komórki naskórka oraz oznaki fotostarzenia.
Świetnym uzupełnieniem powyższego peelingu jest zastosowanie kremu Cellular Repair. Zapewni on poprawę cery i odmłodzi nas o kilka lat.

Czy warto?
Pytanie jest retoryczne. Piękny wygląd zewnętrzny to jedna strona dbania o własną cerę. Jednakże druga strona jest o wiele ważniejsza. Prawidłowa pielęgnacja, ochrona naszej cery wpływa na nasze zdrowie, które jest przecież bezcenne.