Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Sesderma Reti Age Antiaging Cream + Azelac RU Liposomal Serum

Sesderma Reti Age Antiaging Cream + Azelac RU Liposomal Serum

cze 15, 2017

Zmarszczki, fałdki, bruzdy, kurze łapki. Różnie nazywane są oznaki starzenia. W pewnym wieku produkcja kolagenu oraz elastyny nie jest aż tak skuteczna jak u młodych osób. Oznacza to, że albo można zgodzić się na zmarszczki i pokochać swój wiek, albo znaleźć dobre serum i krem, które nie tylko zredukują  skutki wieku widoczne na twarzy, ale także wzmocnią ją i odżywią.

Nie marszcz się więcej

Stosowanie kosmetyków anti-agingowych jest równie przyjemne jak używanie klasycznych kremów odżywczych. Z małą różnicą polegającą na tym, że efekt pojawiający się po aplikacji dermokosmetyku odmładzającego jest dużo lepszy. Najbardziej oszałamiające efekty można jednakże osiągnąć wklepując najpierw serum w skórę, a następnie nakładając krem. Dzięki temu składniki aktywne zawarte w kosmetykach transportowane są w głąb naskórka, odżywiając cerę od podstaw.

 Gdzie znajdę dobre serum i krem ?

Kosmetyki tego typu dostępne są nawet w sieciówkach, ale zazwyczaj mają małe stężenia substancji aktywnych, przez co nie są do końca skuteczne. Dużo lepiej postawić na silnych dermokosmetyk, którego działanie potwierdzone zostało badaniami naukowymi. Liderem w rozwoju technologii zamykania składników aktywnych w swoich kosmetykach jest w Hiszpanii marka SesDerma. Poznałam ją już jakiś czas temu, a mimo wszystko wciąż mnie zadziwia, dlatego chętnie sięgam po kosmetyki tego producenta. Teraz można kupić okazyjnie zestawy dermokosmetyków. Wychodzą taniej, a czasami można dostać nawet jeden produkt praktycznie za darmo.

Jaki zestaw dla cery dojrzałej?

Kup tutaj: Sesderma Azelac Hydrating Cream

Cera dojrzała bardzo dobrze reaguje na działanie kwasów. Dlatego dla osób starszych polecam zestaw SesDerma  Reti Age Antiaging Cream + Azelac RU Liposomal Serum. To bardzo dobre dermokosmetyki w formie serum oraz kremu. SesDerma Reti Age Antiaging Cream posiada silne właściwości odmładzające. Skutecznie wygładza powierzchnię skóry i wypełnia istniejące zmarszczki. Dodatkowym działaniem SesDerma Sesderma Reti Age Antiaging Cream jest eliminacja przebarwień. W pewnym wieku na cerze mogą pojawić się brązowe lub lekko różowe plamy, które co po niektórym osobom przeszkadzają. Stosowanie SesDerma Sesderma Reti Age Antiaging Cream może zapewnić wam skórę bez skazy. SesDerma  Azelac RU Liposomal Serum wzmacnia działanie rozjaśniające przebarwienia. Dermokosmetyk ten opiera swoje działanie na kwasie azelainowym. Często wykorzystuje się go podczas terapii leczenia trądziku, tak więc jeżeli macie problem z krostkami z pewnością szybko on zniknie. Mało kto wie, że kwas ten posiada bardzo silne właściwości regeneracyjne, co jest bardzo istotne w przypadku skóry dojrzałej. Oczywiście Azelac RU Liposomal Serum silnie odmładza oraz poprawia sktukturę cery.

Jak stosować  SesDerma Reti Age Antiaging Cream + Azelac RU Liposomal Serum? 

Początkiem codziennej pielęgnacji jest dobre oczyszczanie cery. Po dokonaniu tej czynności można skupić się na wklepywaniu serum w skórę. Dwie krople powinny wystarczyć na całą powierzchnię twarzy z uwagi na konsystencję dermokosmetyku. Po wchłonięciu się serum w cerę można zaaplikować krem.

Więcej produktów Sesderma Reti Age - www.sklepestetyka.pl/sesderma-retises-estryses-deep-wrinkles-acne-blemishes-stretch-marks-glebokie-zmarszczki-tradzik-przebarwienia-rozstepy