Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

ZESTAW C-Vit Serum liposomowe + Krem nawilżający z witaminą C + kosmetyczka!

ZESTAW C-Vit Serum liposomowe + Krem nawilżający z witaminą C + kosmetyczka!

maj 2, 2018

Nie raz zastanawiałaś się, czy jest sens kupowania kosmetyków w zestawie? Szukając prezentów dla najbliższych nie mamy z tym problemu. Często sięgamy po komplety, które stanowią gotowe rozwiązanie. Robimy to zwłaszcza wtedy, gdy w ostatniej chwili buszujemy po sklepach, aby znaleźć coś ciekawego i praktycznego. Jednak, czy to jedyna zaleta zestawów? Nic bardziej mylnego!

Kosmetyki w zestawie – zalety
Kosmetyki z tej samej samej serii zapewniają kompleksowe działanie. Dzięki temu, że wzajemnie się uzupełniają, oferują jeszcze lepsze efekty. Często zdarza się, że działanie jednego produktu wzmacnia skuteczność drugiego. Poza tym, kosmetyki dobierane są w taki sposób, aby składniki nie wchodziły ze sobą w szkodliwe interakcje.

ZESTAW C-Vit Serum liposomowe + Krem nawilżający z witaminą C + kosmetyczka

Zestaw C- Vit od Sesdermy– czyli młodość w witaminie C!
Kompletem kosmetyków, w który powinna zaopatrzyć się każda kobieta jest Zestaw C-Vit od Sesdermy, który wyróżnia nowa, wzbogacona formuła z witaminą C. Pokocha go skóra, która marzy o chwili relaksu i nawilżenia, a także ta, zmagająca się z fotostarzeniem. Dlaczego każda kobieta powinna go mieć? To proste!

Po pierwsze, każdej skórze przyda się zdrowa dawka wit. C, dzięki której można cieszyć się promiennym wyglądem i ochronić przed działaniem wolnych rodników. Po drugie, na co dzień mamy do czynienia ze stresem i zmęczeniem, które niestety uwidaczniają się na naszej skórze. Dlatego, intensywna kuracja C-Vit przyda się każdemu!

Serum liposomowe + Krem nawilżający z witaminą C

Zestaw składa się z serum liposomowego, który poprawi kondycję Twojej cery. Skóra nabierze blasku, jędrności i nawilżenia. Dlaczego nie warto poprzestać na serum?
W zestawie znajduje się również nawilżający krem do twarzy, który w połączeniu z serum, zapewni Ci kompleksową opiekę. Preparat pozwoli na pozbycie się szarej cery i nieestetycznych worków pod oczami. Krem rozświetla, spłyca zmarszczki i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Warto dodać, że do zestawu dołączona jest także elegancka kosmetyczka. Dzięki niej, pożegnasz się z nieporządkiem, a wszystkie kosmetyki znajdziesz w jednym miejscu. Poza tym, kosmetyczka jest idealnym rozwiązaniem w podróży. Możesz schować ją do torebki i w każdej chwili sięgnąć po ulubiony produkt.

Postaw więc na witaminę młodości i zachowaj zdrową, jędrną skórę, dzięki której poczujesz się pewnie każdego dnia.