Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Skinicer Soothing Shampoo – opinia

Skinicer Soothing Shampoo – opinia

lis 10, 2016

 

Skóra głowy jest narażona na wiele uszkodzeń oraz podrażnień. Wszystkie z was, które kiedyś farbowały włosy, dobrze wiedzą, jak łatwo je spalić i przesuszyć. Niestety wówczas nie tylko nasze włosy ulegają osłabieniu i zniszczenia, ale również skóra głowy. To również część, którą bardzo łatwo można spalić na słońcu. Nie bez powodu rodzice tak bardzo pilnują aby ich pociechy latem miały przykrytą głowę. To nie tylko chroni przed udarem ale również podrażnieniami i oparzeniami wywoływanymi przez słońce.

 Co więc zrobić kiedy skóra piecze, a każde przeczesanie włosów szczotką sprawia nieopisany dyskomfort?

Skinicer Soothing Shampoo szampon do włosów farbowanych

Skinicer Soothing Shampoo zawiera mocny wyciąg z rumianku, który może okazać się odpowiedzią na wasz problem. Ta roślina jest znana ze swoich łagodzących właściwości. Rumianek działa uspokajająco na skórę głowy, dzięki czemu może ona odzyskać równowagę. Skinicer Soothing Shampoo polecany jest dla osób, których skóra jest wrażliwa, często występują na niej stany zapalne i podrażnienia. Skinicer Soothing Shampoo może być również stosowany na świąd, wywołany przez różne czynniki. Na skład szamponu składa się wyciąg z mikroalgi, który dostarcza skórze ważnych mikroelementów. To właśnie dzięki nim oraz minerałom, skóra głowy odzyskuje równowagę. Atopowe Zapalenie Skóry jest bardzo ciężką dolegliwością, która dotyka coraz większą ilość osób. Dawniej należało nauczyć się żyć z tym schorzeniem, na szczęście dzisiaj możliwe jest leczenie.

Stosowanie Skinicer Soothing Shampoo

Skinicer Soothing Shampoo może być wykorzystywany przez osoby z Atopowym Zapalaniem Skóry jako środek łagodzący objawy na skórze głowy. Skinicer Skinicer Soothing ShampooSoothing Shampoo z uwagi na to, że zawiera w składzie wyciąg z kory wierzby działa przeciwalergicznie. Regularne stosowanie szamponu pozwoli wam również na dobre pozbyć się łupieżu i schodzącej naskórka. Skinicer Soothing Shampoo należy nanieść na sam czubek głowy i dokładnie rozprowadzić na włosach. Wystarczą dwie minuty, aby składniki aktywne wniknęły we włosy i skórę głowy. Po tym czasie możecie zmyć szampon i nałożyć odżywkę. Jeżeli po pierwszym użyciu Skinicer Soothing Shampoo nie odczujecie ulgi, możecie powtórzyć drugi raz zabieg. Najlepsze efekty pojawią się po kilku dniach, kiedy skóra powoli będzie odzyskiwała balans.

Efekty stosowania  Skinicer Soothing Shampoo

Skinicer Soothing Shampoo bardzo dobrze pielęgnuje włosy. Sam szampon jest dosyć gęsty, ale na szczęście nie przetłuszcza włosów. Rumianek może je bardzo delikatnie rozjaśniać, bądź powodować powstawanie refleksów na włosach. Nie jest to mocne działanie i nie powinno nikomu przeszkadzać. Skinicer Soothing Shampoo dobrze nawilża włosy i sprawia, że nie ma problemów z ich rozczesywaniem. Redukuje również nieprzyjemne napięcie skóry głowy.

Nie warto męczyć się z bolącą skórą głowy. Skinicer Soothing Shampoo bardzo dobrze ją złagodzi i w dodatku odpowiednio zadba o wasze włosy. Szampon może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.