Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Swederm Lerosett Mineral Deep Cleanser – Maseczka głęboko oczyszczająca

Swederm Lerosett Mineral Deep Cleanser – Maseczka głęboko oczyszczająca

sty 12, 2019

Każdego dnia na twarzy gromadzi się nadmiar sebum, kurz oraz inne zanieczyszczenia. Dlatego też niezbędnym elementem pielęgnacji skóry jest codzienne oczyszczanie twarzy, które należy wykonywać zarówno rano, jak i wieczorem. Dzięki niemu skóra może oddychać i prawidłowo wykonywać wszystkie funkcje.

Poranny i wieczorny demakijaż

Na początku kilka słów na temat porannego oczyszczania. Bez względu na rodzaj cery, w nocy skóra wytwarza sebum. Rano trzeba je usunąć, aby móc aplikować kosmetyki pielęgnacyjne. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza, że poranne oczyszczanie nie jest zbyt wymagające. O poranku wystarczy przetrzeć skórę tonikiem lub płynem micelarnym, a potem nałożyć na nią krem na dzień.

Z kolei wieczornemu demakijażowi warto poświęcić trochę więcej uwagi. Niezależnie od tego, czy przez cały dzień nosiłaś makijaż, czy też nie, oczyszczanie twarzy jest niezbędne. Musisz pozbyć się resztek kosmetyków, potu, brudu i sebum. Zaniedbując tę czynność godzisz się na to, aby Twoja skóra straciła blask oraz stała się szorstka i matowa.

Kosmetyki marki Swederm do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/swederm

Maseczka oczyszczająca od Swederm – efekty stosowania

Demakijaż to podstawa. Warto jednak zrobić dla skóry coś więcej. Przedstawiam Ci Lerosett Mineral Deep Cleanser od marki Swederm, czyli maseczkę, która głęboko oczyści Twoją twarz. Preparat usuwa martwe komórki naskórka, nadmiar sebum oraz wszelkie niedoskonałości pojawiające się na skórze. Działa w sposób wysuszający, ściągający i antybakteryjny. Dzięki temu widocznie poprawia kondycję skóry ze zmianami trądzikowymi. To jednak nie koniec jego zalet.

 

Swederm - Maseczka głęboko oczyszczająca -Lerosett Mineral Deep Cleanser

 

Kosmetyk łagodzi podrażnienia i zakażenia oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych. Formuła maski opiera się na marokańskiej glince wulkanicznej. Ponadto warto dodać, że jest ona w 100% naturalna. Przemyślany i skuteczny skład w połączeniu z systematycznością pozwalają osiągnąć efekt gładkiej, matowej skóry bez wyprysków.

Maseczka na 3 sposoby

W zależności od rodzaju cery, preparat można stosować na wiele sposobów. Może posłużyć jako krem do mycia twarzy, maseczka lub produkt, który punktowo poprawi widoczne zmiany skórne.

W przypadku skóry tłustej warto wykorzystać go jako maseczkę. Należy nakładać ją 2 razy dziennie, pamiętając o tym, aby robić to ostrożnie i omijać okolice oczu. Później wystarczy się zrelaksować i odczekać ok. 10-20 min. Na koniec pozostaje już tylko spłukać maseczkę ciepłą wodą. Gdy kondycja skóry się poprawi, maskę można nakładać jedynie 2-3 razy w tygodniu.

Skórze mieszanej powinno wystarczyć punktowe działanie produktu i nakładanie go 2 razy dziennie na zmienione miejsca. Tutaj także należy spłukać produkt ciepłą wodą po 10-20 minutach. Raz w tygodniu warto zastosować go jako maskę.

Jeżeli chodzi natomiast o skórę normalną i suchą, preparat należy nakładać na miejscowe wykwity i spłukiwać go ciepłą wodą po ok. 5-10 min. W tym przypadku, produkt można stosować jako maskę jedynie 2-4 razy w miesiącu.

Sama woda nie jest w stanie dokładnie oczyścić twarzy. Dlatego też warto postawić na profesjonalne kosmetyki, które pomogą nam usunąć martwe komórki naskórka i wszelkie zanieczyszczenia.