Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Thalgo Silicium Cream – czyli spełnienie marzenia o jędrnej skórze

Thalgo Silicium Cream – czyli spełnienie marzenia o jędrnej skórze

sty 3, 2018

Chciałabyś zatrzymać czas a wraz z nim gęstą, jędrną i gładką skórę?  Na upływające dni nie mamy wpływu, ale na kondycję naszej skóry owszem. Zapewne nikt nie lubi faktu, że wraz z upływającym czasem skóra traci swoją gęstość, stając się przy tym zwiotczała. Co zatem robić, aby patrząc w lustro, uśmiech wywołany dobrym wyglądem naszej ceny, nie znikał z ust?

Krem krzemowy sposobem na odmłodzoną skórę

Planując przywrócenie swojej skórze witalności i blasku, warto zwrócić swoją uwagę na kosmetyk od Thalgo, który potrafi przeciwdziałać wszystkim czynnikom wpływającym na starzenie się skóry. Warto podkreślić, że krem ma za zadanie spowolnienie procesu starzenia, zatrzymując zdrowy i młody wygląd cery, a jego działanie pozostawia satysfakcję z osiągniętych rezultatów.

Thalgo Silicium Cream -Krem krzemowy przywracający gęstość skóry

Przemyślane składniki kluczem do sukcesu

Wybierając kosmetyki bardzo często zwracamy uwagę na eleganckie opakowanie, czy też ilość produktu w nim zawartą. Te czynniki są ważne, jednak najistotniejsze jest to, aby sprawdzić skład kosmetyku. Należy wybrać taki, którego komponenty są przemyślane i uzupełniają się wzajemnie, oferując satysfakcję z uzyskania pożądanych efektów.
Wśród składników zawartych w kremie krzemowym, odgrywających kluczową rolę wyróżnia się:
•    Morski krem- to właśnie z jego pomocą, skóra odzyskuje prawidłową gęstość. Pozytywnie wpływa on na włókna elastylowe i kolagenowe. Jednym słowem, poprawia jędrność skóry i wygładza niechciane zmarszczki.
•    Matrixyl- składnik ten zapewnia jędrność skóry poprzez wypełnienie zmarszczek od wewnątrz. Poza tym warto dodać, że nie powoduje skutków ubocznych, dlatego też nie należy martwić się o spowodowane przez niego alergie czy też łuszczenie się skóry.
•    Olej jojoba- pod tą nazwą kryje się tłuszcz posiadający właściwości zmiękczające, który oferuje skórze gładkość, miękkość i wyjątkowe nawilżenie.
•    Masło Shea- pisząc zwięźle i na temat- masło regeneruje , nawilża i odżywia skórę.
    Kwas hialuronowy- składnik ten jest skuteczną bronią w walce o odpowiednio nawilżoną i gładką skórę.
Połączenie powyższych składników sprawia, że nie jest im straszny żaden wróg, nawet jeśli jest nim wiotka, pełna zmarszczek skóra.

Właśnie zaczął się nowy 2018 rok. Jest to idealny moment, aby zacząć zabiegać o promienną, jędrną i pełną blasku cerę, która przyniesie ze sobą jeszcze lepsze samopoczucie. Należy pamiętać, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o swoją skórę, dlatego warto już dzisiaj zadbać o jej dobrą kondycję.