Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth – recenzja

Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth – recenzja

sie 13, 2016

Istnieje wiele czynników, które mogą uszkadzać skórę. Zbyt wysokie i niskie temperatury, wiatr, woda, chlor w basenie, słońce, czy klimatyzowane pomieszczenia. Odwodniona cera nie jest już tak wytrzymała, przez co często pęka, widoczne stają się naczynka i inne niedoskonałości. Nawilżanie to jeden z podstawowych zabiegów, jakie należy wykonywać każdego dnia. Marka Yonelle, stworzyła maseczkę do twarzy, dla osób o skórze skorej do urazów oraz odwodnienia.

Stosowanie Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth

Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth najlepiej stosować w nocy. Podczas snu organizm człowieka najefektywniej się regeneruje, tak więc połączenie Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth z pełnym odpoczynkiem, dobroczynnie wpływa na stan skóry. To jak często będziecie stosować maseczkę zależy tylko od was. Zaleca się nie przekraczanie trzech razy w tygodniu, aby skóra nazbyt nie uodporniła się na składniki zawarte w Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth.

Skład Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth

W składzie Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth, spodziewajcie się niezawodnego kwasu hialuronowego, który zadba o to, aby wasza cera nie była więcej odwodniona. Dodatkowo dzięki zawartości tej substancji możecie liczyć na delikatny efekt liftingujący. W składzie Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth zawarto również witaminę E, zwaną witaminą młodości, tak aby aktywnie redukowała wolne rodniki. Działanie naprawcze na naskórek wykazuje z kolei olej makadamia. Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth dzięki tak skomponowanemu składowi w szybkim czasie, mocno odżywia i nawilża skórę. Jest to głównie maseczka do skóry twarzy, szyi i dekoltu, ale jeżeli martwią was jakieś inne suche miejsca na waszym ciele, nie bójcie się nałożyć na nie maseczki. Dłonie, brzuch, czy kolana również skorzystają na dobroczynnym działaniu Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth. Skóra, która jest dobrze nawilżona i w dodatku wygładzona wygląda dużo bardziej atrakcyjnie, niż cera sucha i z nierównościami. Jednym z działań Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth jest właśnie maksymalnie wygładzenie.

Przedłuż trwałość swojego makijażu wraz z Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth

yonelle

Cera już po kilku tygodniach stanie się jedwabista w dotyku. Nie będziecie wręcz mogły powstrzymać się przed dotykaniem policzków. Makijaż wykonany na skórze gładkiej, bez krostek i nierówności trzyma się zdecydowanie dużo trwalej. Łatwiej można również wykonywać demakijaż cery. Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth to numer jeden dla osób, które potrzebują mocnego nawilżenia i wygładzenia cery w jednym. Maseczka dobrze sprawdza się na wakacjach oraz w okresach, kiedy cera narażona jest na różnego rodzaju zewnętrzne uszkodzenia. Stosowanie dobrych kosmetyków, daje możliwość zachowania zdrowej i pięknej skóry na długie lata.

yonelle smooth mask

Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth to prawdziwa gładkość w tubce. Maska jest bardzo wydajna, ładnie pachnie, a w dodatku bardzo miło się ją stosuje. Przeznaczona jest dla kobiet od trzydziestego roku życia, które poszukują dobrej pielęgnacji skóry suchej i z niedoskonałościami. Yonelle Nanodisc Mask Amazing Smooth odpowiednio zadba o waszą skórę.