Opis i recenzje dermokosmetyków firmy Neostrata

Pakowanie walizki – co zabrać w wakacyjną podróż?

Pakowanie walizki – co zabrać w wakacyjną podróż?

sie 22, 2018

Myśląc o wakacjach jako pierwsze przychodzą nam na myśl: słońce, plaża, morze i relaks. W tym czasie chętnie odkrywamy obce miejsca i zwiedzamy nowe zakątki. Wyjazd jest również doskonałym sposobem na to, aby zmienić środowisko i odciąć się od codziennych obowiązków. Jednak zanim wyruszymy w podróż czeka nas jeszcze jedno – pakowanie.

Wybór i układanie rzeczy w walizce jest dla Ciebie istną zmorą? Na koniec i tak masz wrażenie, że o czymś zapomniałaś? A może rezygnujesz z wielu przedmiotów, ponieważ zajmują zbyt wiele miejsca?

Lista podróżna to podstawa!

Rozwiązaniem powyższych problemów jest wcześniejsze przygotowanie listy rzeczy do spakowania. Dzięki niej możesz skontrolować, czy wszystko, czego będziesz potrzebowała trafiło już do bagażu. Jeżeli chodzi natomiast o nadmiar pakunków, świetnym patentem są tzw. travel size, czyli mniejsze opakowania kosmetyków, które idealnie sprawdzą się w podróży.

Więcej o kosmetykach travel size na: www.sklepestetyka.pl/Wakacyjny_niezbednik_

Zadbaj o wakacyjną pielęgnację skóry!

Co ze sobą zabrać? Często pakujemy mnóstwo niepotrzebnych ubrań, których później nawet nie wyjmujemy z walizki. Zapominamy o tym, że nasza skóra także chce dobrze wyglądać! Aby tak się stało, potrzebna jest jej kompleksowa pielęgnacja.
Podstawowym kosmetykiem, który powinnaś wrzucić do kosmetyczki jest krem do twarzy. Wybierz taki, który odżywi, ochroni i nawilży skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Istotny punkt na Twojej liście powinien zająć także preparat oczyszczający twarz. Jest to pozycja obowiązkowa! To dzięki niemu pozbędziesz się resztek makijażu i innych zanieczyszczeń, które gromadzą się na twarzy przez cały dzień. Wśród innych ważnych kosmetyków znajdują się także: dezodorant, krem z filtrem, balsam do ciała, żel po prysznic, czy szampon.

Zaplanuj nie tylko miejsce swojego wypoczynku, ale także pakowanie! Dzięki temu, ze spokojną głową będziesz mogła cieszyć się każdym promieniem słońca.